Foll service

Blog

Cover Image

Czy szklane balustrady są odporne na zniszczenia?

Wraz z rozwojem technologii i coraz bardziej zaawansowanymi metodami obróbki szkła, pojawiły się nowe produkty do aranżacji i wykańczania wnętrz. Jednymi z nich są balustrady szklane, które uchodzą za niezwykle modny element wykończenia klatki schodowej. Czy warto się nimi zainteresować?

Więcej

Cover Image

3 zalety kabin prysznicowych na wymiar

Czy wiesz, że do urządzenia swojej łazienki nie musisz wybierać gotowych rozwiązań z marketów budowlanych? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogą zdecydować się na zamówienie kabiny prysznicowej na wymiar. To wiele ułatwia!

Więcej

Cover Image

Jak powstają nadruki na szkle?

Modna, innowacyjna aranżacja domu to marzenie każdego z nas. Cóż jednak zrobić, ze wszystko już przerabialiśmy? Gdzie szukać ciekawych, ale tez niedrogich do zrealizowania pomysłów. Nie chodzi przecież o to, żeby wydawać dużo pieniędzy na dekoracje. Jak to mówią: kto szuka ten znajdzie i mamy to – nadruk. Modny pomysł, który od niedawna stał się popularny, daje szansę, że nie powielimy aranżacji naszych znajomych.

Więcej

Cover Image

Panele szklane w aranżacjach kuchennych

Panele szklane są coraz częściej pojawiającym się wyborem w wielu kuchniach. Ze względu na swoje walory estetyczne, jak i użytkowe, mają one wielu zwolenników. Ich dodatkowym atutem jest mnogość kolorów i wzorów, które możemy dopasować do stylu, w jakim wykonana jest kuchnia. Jakie są więc pozytywne strony zainwestowania w panele szklane w kuchni i czy to rozwiązanie sprawdzi się w każdym domu? Warto poznać odpowiedzi na te pytania przed zakupem.

Więcej

Cover Image

Drzwi szklane jako drzwi wewnętrzne - czy to dobry pomysł?

Wybór drzwi wewnętrznych to nie lada wyzwanie, powinny one bowiem stanowić wizualne dopełnienie wnętrza, a przy tym być funkcjonalne. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się te wykonane ze szkła. Czy jednak są one dobrym wyborem?

Więcej

Cover Image

Jakie szkło nadaje się do kabiny prysznicowej?

Szkło w kabinie prysznicowej powinno być odporne na uderzenia i zarysowania, a przy tym łatwe w utrzymaniu czystości. To ważny element kabiny prysznicowej, który wpływa również na estetykę całej łazienki. Z tego powodu materiał dopasować warto do ogólnej stylistyki pomieszczenia. Szkło hartowane, laminowane i satynowane to najpopularniejsze rodzaje szyb. Dowiedz się, czym się charakteryzują, a także jaka powinna być grubość szkła w kabinie prysznicowej.

Więcej

Ta strona używa plików cookie, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

x