Foll service

Blog

Cover Image

Panele kuchenne ze szkła - hit w aranżacji wnętrz

Kuchnia wcale nie musi być miejscem żmudnych prac domowych. Zamiast tego może się ona stać miejscem, które posłuży za pole do rozwinięcia swojej wyobraźni. I to nie tylko kulinarnej. Kuchnia świetnie poddaje się również różnego rodzaju zabiegom aranżacyjnym. Jeśli odpowiednio wykorzysta się ich możliwości, da się uzyskać naprawdę niezwykłe rezultaty.

Więcej

Cover Image

Szklane ściany sprawdzą się przede wszystkim w biurach, ale nie tylko

Do niedawna ściany ze szkła mogły być kojarzone wyłącznie z biurami czy sklepami. Dzięki firmie Foll-Service z Lublina również i w domu można zafundować sobie tego rodzaju wykończenie. Idea szklanych ścian wzięła się z odważnych wizji projektantów i dosyć szybko stała się modnym trendem.

Więcej

Cover Image

Czy szklane balustrady są odporne na zniszczenia?

Wraz z rozwojem technologii i coraz bardziej zaawansowanymi metodami obróbki szkła, pojawiły się nowe produkty do aranżacji i wykańczania wnętrz. Jednymi z nich są balustrady szklane, które uchodzą za niezwykle modny element wykończenia klatki schodowej. Czy warto się nimi zainteresować?

Więcej

Cover Image

3 zalety kabin prysznicowych na wymiar

Czy wiesz, że do urządzenia swojej łazienki nie musisz wybierać gotowych rozwiązań z marketów budowlanych? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogą zdecydować się na zamówienie kabiny prysznicowej na wymiar. To wiele ułatwia!

Więcej

Cover Image

Jak powstają nadruki na szkle?

Modna, innowacyjna aranżacja domu to marzenie każdego z nas. Cóż jednak zrobić, ze wszystko już przerabialiśmy? Gdzie szukać ciekawych, ale tez niedrogich do zrealizowania pomysłów. Nie chodzi przecież o to, żeby wydawać dużo pieniędzy na dekoracje. Jak to mówią: kto szuka ten znajdzie i mamy to – nadruk. Modny pomysł, który od niedawna stał się popularny, daje szansę, że nie powielimy aranżacji naszych znajomych.

Więcej

Cover Image

Panele szklane w aranżacjach kuchennych

Panele szklane są coraz częściej pojawiającym się wyborem w wielu kuchniach. Ze względu na swoje walory estetyczne, jak i użytkowe, mają one wielu zwolenników. Ich dodatkowym atutem jest mnogość kolorów i wzorów, które możemy dopasować do stylu, w jakim wykonana jest kuchnia. Jakie są więc pozytywne strony zainwestowania w panele szklane w kuchni i czy to rozwiązanie sprawdzi się w każdym domu? Warto poznać odpowiedzi na te pytania przed zakupem.

Więcej

Ta strona używa plików cookie, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

x