Foll service

Blog

Cover Image

Fakty i mity o szklanych drzwiach

Szkło coraz częściej wchodzi do naszych wnętrz, i to zarówno w sferze domowej, jak i biznesowej. Popularność, zyskują nie tylko szklane ścianki, ale również drzwi wykonane z tego materiału. Tymczasem o szklanych drzwiach krąży dużo informacji i nie wszystkie z nich są prawdziwe. Spróbujmy zatem przyjrzeć się dzisiaj faktom i mitom związanym z drzwiami wykonanymi ze szkła!

Więcej

Cover Image

Jaka kabina prysznicowa będzie pasowała do łazienki w stylu loftowym?

Wnętrza w stylu loftowym cechują się minimalizmem i industrializmem. Znajdujemy w nich wiele elementów surowych, prostych, ponadczasowych. W związku z tym ogromne znaczenie przy aranżacji takich przestrzeni ma dobór odpowiednich materiałów, ich połączenia i zachowanie wyglądu nawiązującego do fabryki. Jak w takim stylu stworzyć łazienkę?

Więcej

Cover Image

Panele kuchenne ze szkła - hit w aranżacji wnętrz

Kuchnia wcale nie musi być miejscem żmudnych prac domowych. Zamiast tego może się ona stać miejscem, które posłuży za pole do rozwinięcia swojej wyobraźni. I to nie tylko kulinarnej. Kuchnia świetnie poddaje się również różnego rodzaju zabiegom aranżacyjnym. Jeśli odpowiednio wykorzysta się ich możliwości, da się uzyskać naprawdę niezwykłe rezultaty.

Więcej

Cover Image

Szklane ściany sprawdzą się przede wszystkim w biurach, ale nie tylko

Do niedawna ściany ze szkła mogły być kojarzone wyłącznie z biurami czy sklepami. Dzięki firmie Foll-Service z Lublina również i w domu można zafundować sobie tego rodzaju wykończenie. Idea szklanych ścian wzięła się z odważnych wizji projektantów i dosyć szybko stała się modnym trendem.

Więcej

Cover Image

Czy szklane balustrady są odporne na zniszczenia?

Wraz z rozwojem technologii i coraz bardziej zaawansowanymi metodami obróbki szkła, pojawiły się nowe produkty do aranżacji i wykańczania wnętrz. Jednymi z nich są balustrady szklane, które uchodzą za niezwykle modny element wykończenia klatki schodowej. Czy warto się nimi zainteresować?

Więcej

Cover Image

3 zalety kabin prysznicowych na wymiar

Czy wiesz, że do urządzenia swojej łazienki nie musisz wybierać gotowych rozwiązań z marketów budowlanych? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogą zdecydować się na zamówienie kabiny prysznicowej na wymiar. To wiele ułatwia!

Więcej

Ta strona używa plików cookie, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

x